(+355)674055500
info@myticket.al


TIRONA NAPOLON – RECITAL NGA PAJTIM STRUGA

Këngëtari i njohur Pajtim Struga do të mbajë koncertin e tij recital në Pallatin e Kongreseve mbrëmjen e 14 Tetorit, në orën 19:00.

Ju lutemi të paraqiteni në orën 18:30 për hyrjen në koncert.

Biletat i gjeni online në www.myticket.al , si dhe fizikisht në agjencitë Unionnet-WesternUnion.
: 14/10/2023
19:00
Adresa e eventit: Pallati i Kongreseve, Tiranë

Kontakte Myticket.al:

Na kontaktoni për çdo informacion ne:

Adresa: Rruga "Ismail Qemali", 32/1, Tiranë, Shqipëri
Telefon: +355674055500
Email: info@myticket.al