(+355)674055500
info@myticket.al

EVENTET E KALUARA


Food & Drink Festival - 10-12 Maj 2019
Panairi i ushqimit u zhvillua në datat 10-12 Maj, ne Expocity Albania


Biletat për në këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Soni dhe Majk - 1 Maj 2019
Një komibinim perfekt nga Soni Malaj dhe Majk sollën një super koncert mbrëmjen e 1 Majit.


Biletat për në këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Revolucion - 26 Prill 2019
Revolucion u quajt koncerti nga Iljard Shaba, u zhvillua në datën 26 prill 2019 tek salla tek Universiteti i Arteve.


Biletat për në këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Ballo Vjeneze - 12 Prill 2019
Ballo Vjeneze, u zhvillua në datën 12 prill 2019 tek holli i Pallatit të Kongreseve.
Emra të njohur të artit dhe kulturës dhe jo vetëm, ju bashkuan këtij eventi.

Biletat për pjesëmarrjen në këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Internation Tourism Fair 5-6 April 2019
Panairi i turizmit mblodhi bizneset dhe klientet në një ambjent të veteëm, tek Expocity Albania.
Në këtë panair u dhanë dhe shumë paketa promocionale.

Biletat për pjesmarrjen në këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Ermal Meta në Tiranë- 4 Mars 2019
Koncerti nga Ermal Meta u zhvillua në datën 4 Mars.
Ky koncert u zhvillua tek salla e pallatit të Kongreseve.

Biletat për këtë event u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


FEST 57 - 20,21 dhe 22 Dhjetor 2018
Festivali i fundvitit kishte vitin e 57 te tij.
Ky Festival u zhvillua tek salla e pallatit të Kongreseve.

Biletat për këtë festival u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Beauty Expo - 14 dhe 15 Dhjetor 2018
Panairi i bukurise "Beauty Expo" u zhvillua në datat 21 dhe 22 Nëntor 2018 pranë ExpoCity, Tiranë.


Biletat për këtë event u shitën nga www.myticket.al.


Omletë- 21 dhe 22 Nëntor 2018
Omlete ishte shfaqja që u vu në skenë në datat 21 dhe 22 Nëntor 2018.
Ky event u zhvillua tek salla në Universitetin e Arteve në Tiranë.

Për këtë event, biletat u shitën nga www.myticket.al.


Tedi Papavrami- 3 Nëntor 2018
Në datën 3 Nëntor 2018, u zvhillua koncerti nga artisti shumë i dashur për publikun Tedi Papavrami dhe Francois Frederic Guy.
Ky koncert u zhvillua në ambjentet e Qendrës Kulturore pranë Katedrales Ortodokse në Tiranë.

Biletat për këtë koncert u shitën nga www.myticket.al.


Mentor Haziri - 28 tetor 2018
Artisti shumë i dashur për publikun, Mentor Haziri, zhvilloi koncertin e tij tek Qendra Kulturore pranë Katedrales Ortodokse në në Tiranë.


Biletat për këtë koncert u shitën nga www.myticket.al.


The Miss Globe 2018 - 21 tetor 2018
The Miss Globe Beauty Pageant 2018 u zhvillua tek Amfiteatri tek Liqeni i Tiranës.


Biletat e ketij eventi u shitën nga www.myticket.al.


Shpat Deda - 12 tetor 2018
Shpat Deda Tour e pati ndalesën e parë në Tiranë.
Koncerti u zhvillua ë ambjentet e amfiteatrit tek Liqeni Artificial i Tiranës.

Biletat e ketij eventi u shitën nga www.myticket.al.


Misa Criolla - 16 tetor 2018
Në datën 16 tetor, tek Qendra Kulturore pranë katedrales Ortodokse në Tiranë, u zhvillua eventi "Misa CRIOLLA".".

Për këtë event, biletat u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Ti Tironë, dashni e modhe - 10 tetor 2018
Koncerti "Ti Tironë, dashni e modhe" u zhvillua në datën 10 tetor tek amfiteatri në Liqenin e Tiranës.

Biletat për këtë koncert u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


3 Tenorët - 7 tetor 2018
Koncerti "3 Tenorët", i bërë traditë tashmë, u zhvillua në datën 4 tetor tek Pallati i Kongreseve, Tiranë.

Biletat për këtë koncert u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


3 Musketjerët - 4 tetor 2018
Koncerti nga grupi "3 Musketjeret" u zhvillua në datën 4 tetor tek amfiteatri në Liqenin e Tiranës.

Biletat për këtë koncert u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


Dren Abazi - 27 Shtator 2018
Koncerti nga këngëtari shumë i dashur për publikun Dren Abazi u zhvillua në datën 27 shtator tek amfiteatri në Liqenin e Tiranës. Artdashës nga cdo moshë e ndoqën koncertin.

Biletat për këtë koncert u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


ELITA 5 - 7 Shtator 2018
Koncerti nga grupi shumë i dashur për publikun Elita 5 u zhvillua në datën 7 shtator tek amfiteatri në Liqenin e Tiranës. Artdashës nga cdo moshë e ndoqën me shumë entuziazem koncertin.

Biletat për këtë koncert u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al.


UNIKKATIL - 4 GUSHT 2018

Në datën 4 gusht, në stadiumin "Niko Dovana" u zhvillua koncerti nga këngëtari shumë i dashur nga publiku Unikkatil.

Biletat për këtë koncert u shitën nga myticket.al.


VASILIS KARRAS - 13 KORRIK 2018
Në datën 13 korrik, në stadiumin "Skënderbeu" në Korcë u zhvillua koncerti nga këngëtari i famshem grek Vasilis Karras.

Biletat për këtë koncert u shitën nga myticket.al.


Kala Festival - 20-27 Qershor 2018
Koncerti veror "Kala Festival" u zhvillua në Dhërmi në datat 20-27 qershor. Emra të njohur DJ u mblodhën në një javë të plotë me muzikë, kërcim dhe shumë argëtim.

Një pjesë e biletave u shitën nga myticket.al.


Koncert nga AYO - 28 Qershor 2018


Koncerti nga AYO u zhvillua në datën 28 Qershor në Amfiteatrin tek Liqeni Artificial.

Biletat u shitën online nga www.myticket.al


Ardian Trebicka- 13 Qershor 2018


Koncerti nga Ardian Trebicka u zhvillua në datën 13 Qershor në Amfiteatrin tek Liqeni Artificial.

Biletat u shitën online nga www.myticket.al


Këngë dashurie me korba- 9 Qershor 2018

Musical "Këngë dashurie me korba" u zhvillua në ambjentet e amfiteatrit tek liqeni Artificial.

Biletat u shitën online nga www.myticket.al


Mario Dedivanovic - 26 Maj 2018


Masterclass nga Mario Dedivanovic u zhvillua në Pallatin e Kongreseve në datën 26 Maj.
Makeup artist profesionistë dhe të rinj nga vende të ndryshme të botës u mblodhën për të ndjekur kursin e makeup-it nga i famshmi Mario Dedivanovic.

Një pjesë e biletave u shitën nga www.myticket.al


Notis Sfakianakis - 24 Maj 2018


Koncerti nga këngëtari i mirënjohur grek Notis Sfakianakis u zhvillua në datën 24 Maj në Pallatin e Kongreseve.

Biletat u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al


Bujar Qamili - 20 Maj 2018


Koncerti i mrekullueshëm nga këngëtari shumë i dashur për publikun Bujar Qamili ndezi Pallatin e Kongreseve në 20 Maj.

Biletat u shitën nga www.myticket.al


Ballo Vjeneze - 21 prill 2018


Balloja Vjeneze në Tiranë u organizua me rastin e Vitit Kulturor Shqipëri-Austri 2018 dhe pati në qendër kulturën Austriake dhe miqësinë Austriako-Shqiptare, si dhe kontributin në kauzën e YWCA në betejën kundër kancerit të gjirit në Shqipëri.

Biletat u shitën ekskluzivisht nga www.myticket.al


Koncerti Nostalgjia - Kastriot Tusha


Ky koncert u zhvillua në sallën e katedrales Ortodokse në 14 Prill.

Me pjesëmarrjen speciale te artisteve: Manjola Nallbani, Vikena Kamenica etj.

Myticket.al ishte partner në shitjen e biletave për këtë koncert.


Rikthimi i dallëndysheve


Koncerti "Rikthimi i Dallendysheve" erdhi nën kujdesin e DigitAlb për të gjithë artdashësit.
Ky koncert u zhvillua në Pallatin e Kongreseve në 13 Mars.

Me pjesëmarrjen e 6 balerinëve dhe partnereve të tyre: Bledi Bejleri, Edi Blloshmi, Dorian Grori, Hektor Budlla, Rezart Stafa & Leart Duraku.

Myticket.al ishte partner ekskluziv në shitjen e biletave për këtë koncert.


Koncerti Vienna salutes Tirana


Koncerti i mrekullueshëm Vienna salutes Tirana u mbajt në sallën e Pallatit të Kongreseve në datën 15 shkurt 2018, ora 19:00.
Në këtë koncert morën pjesë emra të mëdhenj të muzikës, si: Inva Mula, Ramon Vargas, Thomas Tatzl, Gunter haumer, Vikena Kamenica, Genc Tukici etj.

Myticket.al ishte partner ekskluziv në shitjen e biletave për këtë koncert.
Biletat u shiten online, në www.myticket.al.


Koncert bamirësie "Ende ka jetë "


Koncerti i bamirësisë "Ende ka jetë " u zhvillua në sallën e Katedrales ortodokse në datën 31 janar 2018, ora 19:00.
Myticket.al ishte partner ekskluziv në shitjen e biletave për këtë koncert.

Biletat u shiten online, në www.myticket.al.
Të ardhurat nga ky koncert shkuan për viktimat e trafikimit dhe dhunës.


Konferenca " Rruga drejt suksesit " nga Vasil Naçi
Konferenca "Rruga drejt suksesit "nga Vasil Naçi u zhvillua në ambjentet e pallatit të Kongreseve në datën 9 Nëntor.

Myticket.al ishte partner në shitjen e biletave për këtë konferencë.


Baleti "Trait D'Union" nga Angelin Preljocaj
Baleti "Un trait D'Union & Creation" u vu në skenë më 4 tetor 2017 nga koreografi Angelin Preljocaj. Ky event u zhvillua në Pallatin e Kongreseve në Tiranë.

www.myticket.al ishte partner ekskluziv për shitjen e biletave në të 3 kanalet e shitjes: online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net. Biletat u verifikuan gjatë hyrjes përmes elementit të sigurisë, barkodit unik.


Koncerti i violinistit Shkëlzen Doli në Tiranë


Ne daten 23 shtator 2017 u zhvillua koncerti i violinistit Shkëlzen Doli në Tiranë, në sheshin Skëndërbej. Partner ekskluziv për shitjen e biletave ishte www.myticket.al. Shitja u realizua në të 3 kanalet e shitjes: online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net. Biletat u verifikuan gjatë hyrjes përmes elementit të sigurisë, barkodit unik.


Dj Solomun ne Tirane


Më 8 shtator 2017 u zhvillua koncerti i dj. Solomun në Tiranë, në sheshin pranë Akademisë së Arteve. Partner për shitjen e biletave ishte dhe myticket.al. Shitja u realizua në të 3 kanalet e shitjes: online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net. Biletat u verifikuan gjatë hyrjes përmes elementit të sigurisë, barkodit unik.


Miss Universe Albania


Konkursi i bukurisë "Miss Universe Albania 2017" u zhvillua në datën 29 qershor në Pallatin e Kongreseve. Partner ekskluziv për shitjen e biletave ishte myticket.al. Shitja u realizua në të 3 kanalet e shitjes: online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net. Biletat u verifikuan gjatë hyrjes përmes elementit të sigurisë, barkodit unik.


Opera "Flauti Magjik" nga TKOBAP


Teatri i Operas, Baletit dhe Ansamblit popullor solli në datat 15,16 dhe 17 maj operan "Flauti Magjik".
Ky event u zhvillua në sallën e Akademisë së Arteve.

Myticket.al ishte partner ekskluziv në shitjen e biletave për këtë event.
Shitja u realizua në të 3 kanalet e shitjes: online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net.


Grand gala de la Zarzuela nga TKOBAP


Në datën 6 maj u zhvillua koncerti simfonik "Grand gala de la Zarzuela".
Ky koncert simfonik u zhvillua në Qendrën Kulturore pranë Katedrales Orthodhokse në Tiranë.

Myticket.al ishte partner ekskluziv në shitjen e biletave të këtij koncerti përmes 3 kanaleve të shitjes: Online, sportel dhe në agjencitë Western Union - Union Net. Biletat kishin elementin e sigurisë barkod unik, i cili u verifikua gjatë hyrjes.


Koncerti i violinistit Olen Cesari në Tiranë


Një pjesë e biletave për koncertin e violinistit Olen Cesari, i cili u mbajt në Pallatin e Kongreseve, u shitën online nëpërmjet platformës myticket.al.


Premiera "Liqeni i Mjelmave" në TKOBAP


Baleti "Liqeni i Mjelmave" nga trupa e TKOBAP u zhvillua në datat 14, 15 dhe 16 prill në pallatin e Kongreseve.


Myticket.al ishte partner ekskluziv për shitjen e biletave të këtij eventi në të tre kanalet e shitjes: online, sportel dhe agjencitë Western Union - Union Net. Biletat ishin të pajisura me elementin e sigurisë barkod unik që verifikohej gjatë hyrjes.


Miss globe 2016


Të gjitha biletat dhe ftesat për Miss Globe 2016 u dizenjuan dhe shitën nga myticket.al. Blerësit online patën mundësinë të zgjidhnin vendin ku dëshironin në sallë gjatë blerjes.

Të gjitha biletat përmbanin elementin e sigurisë barcode unik që verifikohej gjatë hyrjes në shfaqje.


Festivali i 55-të i këngës në RTSH


Biletat për Festivalin e 55-të të Këngës në RTSH, i mbajtur në datat 22,23 dhe 24 Dhjetor 2016 u shitën ekskluzivisht nga myticket.al online, në sportel dhe në të gjithë agjencitë Western Union në Shqipëri.
Blerësit online patën mundësinë të zgjidhnin vendin ku dëshironin në sallë gjatë blerjes.

Të gjitha biletat përmbanin elementin e sigurisë barcode unik që verifikohej gjatë hyrjes në koncert.

Ansambli filarmonik i Vjenës


Biletat për koncertin e Shkëlzen Doli dhe Ansamblit Filharmonik të Vjenës, i mbajtur në datën 02.01.2017 në Pallatin e Kongreseve u shitën brenda një kohe rekord në sportel dhe platformën myticket.al

Biletat kishin një dizenjim të vecantë dhe përmbanin disa elemente sigurie.