(+355)674055500     info@myticket.al
 

Bileta Eventesh

29/08/22
20:00
Amfiteatri i Tiranes

Duke filluar nga 1.500 lekë

Bli Bileta

26-27-28 Gusht
Liqeni Artificial, Tirane

Duke filluar nga 120 euro

Bli Bileta

19-20-21 Gusht
Livadhi Beach

1.200 lekë

Bli Bileta

Bileta për sitet e trashëgimisë kulturore


Blogu i eventeve

Njihuni me eventet e shkuara apo të reja

Festivali i 58 i Kenges ne RTSH


Festivali i Kenges eshte Aktiviteti me i rendesishem i RTSH-se i cili permbyll edhe kalendarin artistik vjetor.

Lexo më shumë

Balet Ne Akull


Balet ne Akull brenda salles se Pallatit te Kongreseve duke e shnderruar per here te pare te ekzistences se saj ne nje piste te shndritshme akulli.

Lexo më shumë

Biletat online për Sitet e Trashëgimisë Kulturore


Kalaja e Shkodrës (Rozafa) është një prej kështjellave më të rëndësishme të Shqipërisë dhe objekti kryesor turistik në qytetin e Shkodrës.

Lexo më shumë